29 Март 2024
Вечното дерби завърши без победител
1 Септември 2019
ЦСКА-София успя да се добере до точката срещу "Левски", след като губеше до 73-ата минута с 0:2
Поредното столично дерби завършиха 2:2 в мач от 8-мия кръг на елитното ни футболно първенство. ЦСКА-София успя да се добере до точката срещу "Левски", след като губеше до 73-ата минута с 0:2. "Сините" могат сериозно да съжаляват, че не записаха успех, който да ги остави на върха и да ги отдалечи на седем точки пред "червените".

Левски поведе с 2:0 до полувремето с голове на Станислав Иванов в 12-та и Найджъл Робърта в 18-та минута.

След почивката Евандро Да Силва в 73-та и Раул Албентоса в 88-та донесоха точката за "червените".