С П Р А В О Ч Н И К
Интер отново победи Лудогорец
28 Февруари 2020
Отборът на Лудогорец загуби с 1:2 гостуването си на италианския Интер
Отборът на Лудогорец загуби с 1:2 гостуването си на италианския Интер в реванша от 16-тина финалите на футболния турнир Лига Европа. В първия мач Интер също победи с 2:0, съобщи БНР.

В 26-ата минута Лудогорец откри резултата. Сисиньо центрира отдясно, Каули се пребори с Диего Годин и от малък ъгъл прати топката във вратата. В 32-ата минута Интер изравни след грешка на вратаря Пламен Илиев. Бираги бе изведен в наказателното поле и с плътен шут стреля. Ударът бе в близкия ъгъл на Илиев, но вратарят не успя да се справи. В самия край на първото полувреме италианците вкараха и втори гол.