16 Април 2024
Левски стъпи накриво и срещу Дунав
22 Април 2017
„Сините“ доминираха през целия двубой, но направиха доста пропуски и в крайна сметка трябваше да се задоволят с точката
Отборите на Левски и Дунав направиха равенство 1:1 в мач от 29-ия кръг на Първа лига, игран на стадион „Георги Аспарухов“ в столицата. „Сините“ доминираха през целия двубой, но направиха доста пропуски и в крайна сметка трябваше да се задоволят с точката. Домакините дръпнаха напред още в 6-та минута, когато след центриране на Антонио Аните, играчът на русенци Мирослав Будинов изпрати топката в собствената си врата.

Изравнителният гол за гостите падна в 76-та минута, когато Самир Аяс се разписа след добавка. До края не паднаха повече голове и двубоят завърши 1:1. След това равенство Левски остава на втора позиция с 56 точки, докато Дунав заема 4-то място с актив от 45 точки. /БГНЕС